Čas na serveru 08:25:00

Vlastimil Rada
Na periferii

Id: 330501

Na periferii

  •  / Na periferii / Vlastimil Rada

olej/plátno, rozměr 47,5 x 54 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko. lehce poškozený rám

zobrazeno: 1487x

Vyvolávací cena:

36 000