Čas na serveru 13:51:51

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 380001

Dívka

  •  / Dívka / Vlastimil Zábranský

olej/karton, rozměr 30 x 22 cm, značeno a popsáno uprostřed dole, na zadní straně autorsky značeno a datováno, rámováno

zobrazeno: 828x

Vyvolávací cena:
6 000

41 100

2022,10-1,17,20,06,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu