Čas na serveru 22:14:42

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 380001

Dívka

  •  / Dívka / Vlastimil Zábranský

olej/karton, rozměr 30 x 22 cm, značeno a popsáno uprostřed dole, na zadní straně autorsky značeno a datováno, rámováno

zobrazeno: 5263x

Vyvolávací cena:
6 000

66 001

Účastníci: 19

Příhozy: 63