Čas na serveru 13:11:51

Vojtěch Bartoněk
Konvolut dvou kusů

Id: 185402

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Vojtěch Bartoněk

Preclíkář, pastel/lepenka, rozměr 47 x 32 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám; Čtenářka, pastel/lepenka, rozměr 31 x 47 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno pod sklem, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1365x

Vyvolávací cena:

8 000