Čas na serveru 01:58:46

Vojtěch Erdélyi
Interiér lesa po dešti

Id: 233307

Interiér lesa po dešti

  •  / Interiér lesa po dešti / Vojtěch Erdélyi

olej/překližka, rozměr 27 x 41,3 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss- Szemán

zobrazeno: 2757x

Vyvolávací cena:

77 500

Příhozy: 75