Čas na serveru 16:38:00

Vojtěch Hynais
Hodnostář

Id: 174002

Hodnostář

  •  / Hodnostář / Vojtěch Hynais

kresba/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1189x

Vyvolávací cena:

27 000