Čas na serveru 16:00:58

Vojtěch Martinka
Průhled nad potokem

Id: 316402

Průhled nad potokem

  •  / Průhled nad potokem / Vojtěch Martinka

olej/dřevo, rozměr 40 x 32 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1426x

Vyvolávací cena:

34 000