Čas na serveru 14:23:00

Zbyšek Sion
Abstrakce

Id: 1213

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Zbyšek Sion
  •  / Abstrakce / Zbyšek Sion
  •  / Abstrakce / Zbyšek Sion

olejová tempera/deska, signováno na zadní straně, datováno 1971, rozměr 19,3 x 10,4 cm, rámováno, původní stav, získáno přímým darem od autora

zobrazeno: 2745x

Vyvolávací cena:
4 800

19 277