Čas na serveru 19:58:55

Zbyšek Sion
Postava

Id: 193639

Postava

  •  / Postava / Zbyšek Sion
  •  / Postava / Zbyšek Sion
  •  / Postava / Zbyšek Sion

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62,5 x 45 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1965x

Vyvolávací cena:

27 600