Zdeněk Beran
Nejasná budoucnost
Id: 503904
olej/plátno, rozměr 35,5 x 35,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 263x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 500 Kč
2024,05-1,14,21,04,00
minimální příhoz 500 Kč