Čas na serveru 05:33:04

Zdeněk Blažek
Kytice

Id: 1612

Kytice

  •  / Kytice / Zdeněk Blažek
  •  / Kytice / Zdeněk Blažek
  •  / Kytice / Zdeněk Blažek

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 57, více poškozený rám, oděrky na malbě, původní stav

zobrazeno: 2790x

Vyvolávací cena:
500

3 001