Čas na serveru 02:34:23

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 2229

Dělostřelci

  •  / Dělostřelci / Zdeněk Burian

olej/plátno, rozměr plátna 50,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, motiv k nevydané obálce, původní stav

zobrazeno: 3944x

Vyvolávací cena:
30 000

44 000