Čas na serveru 00:25:08

Zdeněk Burian
Elitní letec Biggles

Id: 12104

Elitní letec Biggles

  •  / Elitní letec Biggles / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve výborném stavu

zobrazeno: 3475x

Vyvolávací cena:
11 000

31 000