Čas na serveru 16:01:45

Zdeněk Burian
Lov na ussurijského tygra

Id: 86001

Lov na ussurijského tygra

  •  / Lov na ussurijského tygra / Zdeněk Burian

tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 26 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 7374x

Vyvolávací cena:
7 000

43 000