Čas na serveru 16:49:13

Zdeněk Burian
Lovec s dívkou Očopanou

Id: 464501

Lovec s dívkou Očopanou

  •  / Lovec s dívkou Očopanou / Zdeněk Burian

kombinovaná technika, běloba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 27 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy A.V.Friče Dlouhý lovec, nakl. SNDK, 1955

zobrazeno: 4459x

Vyvolávací cena:

135 000

Příhozy: 59