Čas na serveru 21:27:22

Zdeněk Burian
Na lovu

Id: 1883

Na lovu

  •  / Na lovu / Zdeněk Burian
  •  / Na lovu / Zdeněk Burian
  •  / Na lovu / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace pro knihu od Františka Flose

zobrazeno: 26813x

Vyvolávací cena:
7 000

24 000