Čas na serveru 15:05:58

Zdeněk Burian
Procházka na Žižkově

Id: 12102

Procházka na Žižkově

  •  / Procházka na Žižkově / Zdeněk Burian

olej/plátno, rozměr 38,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, návrh obálky společenského románu, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 7027x

Vyvolávací cena:
22 000

45 000