Čas na serveru 17:04:15

Zdeněk Burian
Tahiťanka

Id: 114402

Tahiťanka

  •  / Tahiťanka / Zdeněk Burian
  •  / Tahiťanka / Zdeněk Burian
  •  / Tahiťanka / Zdeněk Burian

olej/plátno, rozměr 40 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 12627x

Vyvolávací cena:
14 000

92 000

Účastníci: 22

Příhozy: 81