Čas na serveru 00:27:54

Zdeněk Burian
Trosečník

Id: 98103

Trosečník

  •  / Trosečník / Zdeněk Burian
  •  / Trosečník / Zdeněk Burian
  •  / Trosečník / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 2704x

Vyvolávací cena:

38 000