Čas na serveru 00:01:24

Zdeněk Červinka
Gondolier

Id: 269601

Gondolier

  •  / Gondolier / Zdeněk Červinka

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, na obraze nedostatečnosti v lakování, oděrky na rámu

zobrazeno: 2054x

Vyvolávací cena:

27 000