Čas na serveru 01:41:05

Zdeněk Hajný
Podzim

Id: 149801

Podzim

  •  / Podzim / Zdeněk Hajný
  •  / Podzim / Zdeněk Hajný
  •  / Podzim / Zdeněk Hajný
  •  / Podzim / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 40 x 36,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 1905x

Vyvolávací cena:

78 000

Příhozy: 83