Čas na serveru 23:33:23

Zdeněk Hajný
Spartakus

Id: 100701

Spartakus

  •  / Spartakus / Zdeněk Hajný
  •  / Spartakus / Zdeněk Hajný
  •  / Spartakus / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní stav, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 8344x

Vyvolávací cena:
8 000

106 100

Příhozy: 109