Čas na serveru 13:43:59

Zdeněk Hajný
Zrození světla II

Id: 400501

Zrození světla II

  •  / Zrození světla II / Zdeněk Hajný

olej/plátno, rozměr 35,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v autorově monografii z roku 1992, č. 107

zobrazeno: 2181x

Vyvolávací cena:

130 000

Příhozy: 115