Čas na serveru 13:05:27

Zdeňka Burghauserová
Cap d´Antibes

Id: 29801

Cap d´Antibes

  •  / Cap d´Antibes / Zdeňka Burghauserová

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, popis, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2634x

Vyvolávací cena:

3 800