Čas na serveru 04:07:34

Otakar Mrkvička - Týnská ulice

Otakar Mrkvička
Týnská ulice

Id: 491324

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Ladislav  Zívr - Améba

Ladislav Zívr
Améba

Id: 496205

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Romantická krajina s figurální stafáží

Neznačeno
Romantická krajina s figurální stafáží

Id: 495501

olej/plátno, rozměr 60 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
15 000

15 000

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Marie Čermínová - Toyen - Skalnatý břeh

Marie Čermínová - Toyen
Skalnatý břeh

Id: 427205

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Otto Molitor - Na poli

Otto Molitor
Na poli

Id: 496901

olej/karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Marie Čermínová - Toyen - Netopýr

Marie Čermínová - Toyen
Netopýr

Id: 427206

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef Mareš - Zima ve vsi

Josef Mareš
Zima ve vsi

Id: 492102

olej/karton, rozměr 50 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vojtěch  Sedláček - Koňský povoz

Vojtěch Sedláček
Koňský povoz

Id: 500509

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Miloslav  Holý - Vrby v Šárce

Miloslav Holý
Vrby v Šárce

Id: 499701

olej/karton, rozměr 27 x 46 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, obraz uveden v dobovém soupisu autorových děl pod č. 1117, pravost potvrzena vnukem autora Petrem Bergerem ak. mal.

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Emilie Brunschweiler - U obory

Emilie Brunschweiler
U obory

Id: 475006

olej/plátno, rozměr 40 x 27 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba místy krakelovaná, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0