Čas na serveru 12:05:50

Gustav  Porš - Dívka ve vlnách

Gustav Porš
Dívka ve vlnách

Id: 302201

olej/plátno, rozměr 88 x 131 cm, značeno a datováno vlevo dole, volné plátno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Šaloun - Milenci

Ladislav Šaloun
Milenci

Id: 303103

váza, patinovaná sádra, výška 48 cm, šířka 42 cm, značeno, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Bedřich Piskač - Z Korsiky

Bedřich Piskač
Z Korsiky

Id: 298708

olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
10 000

11 500

Detail

Jan Saudek - The russian wedding

The russian wedding

Id: 300203

fotografie, rozměr 29,8 x 39,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Liesler - Ezopova hostina

Josef Liesler
Ezopova hostina

Id: 304102

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 52 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na zadní straně autorův přípis, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Iva Hüttnerová - U kartářky

Iva Hüttnerová
U kartářky

Id: 303101

olej/sololit, rozměr 35 x 26 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

František Kupka - Skica

František Kupka
Skica

Id: 304809

tužka/papír, rozměr listu 21,5 x 13 cm, neznačeno, autorství připsáno J. Waldesem profesoru Kupkovi, popsáno a datováno vlevo dole, drobná kresba na zadní straně, list poškozen viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ludvík Csordák - Zasněžená krajina

Ludvík Csordák
Zasněžená krajina

Id: 304801

olej/karton, rozměr 47 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce prohnutý karton, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Luděk Marold - Studie k Vaječnému trhu

Luděk Marold
Studie k Vaječnému trhu

Id: 302002

olej/plátno, rozměr 29 x 37 cm, neznačeno, původní poškozený rám, přiložen znalecký posudek Jiřího Pavla, bude přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
11 000

21 000

Detail

Josef Velčovský - Na golfu

Josef Velčovský
Na golfu

Id: 304201

akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Drtikol - Akt na kraji lesa

František Drtikol
Akt na kraji lesa

Id: 304806

olej/překližka, rozměr 23 x 38 cm, neznačeno, monogram a datace na zadní straně včetně výstavního razítka, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Alexander Archipenko - Woman with Fan

Alexander Archipenko
Woman with Fan

Id: 302101

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 90 cm, podstavec prasklý a opravený, značeno na soše viz foto

Vyvolávací cena:
30 000

67 600

Detail

Zdeněk Červinka - Přívoz

Zdeněk Červinka
Přívoz

Id: 304203

olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 600

Detail

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 303104

patinovaný bronz, výška 46 cm, značeno ve spodní části, jedná se o novodobější odlitek, stav viz foto

Vyvolávací cena:

40 001

Detail

Gustav  Porš - Zimní Vysočina

Gustav Porš
Zimní Vysočina

Id: 303502

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

55 000

Detail

Příhozy: 69