Čas na serveru 17:40:18

Karel Sládek - Řezník II

Karel Sládek
Řezník II

Id: 602701

akryl/plátno, rozměr 122 x 100 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Vlasák - Metafyzické proměny

Jaroslav Vlasák
Metafyzické proměny

Id: 600301

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, strukturální malba, rozměr 89 x 88 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír Jeniš - Bruslení na Vltavě

Vladimír Jeniš
Bruslení na Vltavě

Id: 598901

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Robert Jiran
Kdo jednou zkusil...

Id: 586403

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Pasta  Oner - You are a Grownup

Pasta Oner
You are a Grownup

Id: 574317

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Robert Jiran - Dívka s vějířem

Robert Jiran
Dívka s vějířem

Id: 586406

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Pasta  Oner - Dear Future

Pasta Oner
Dear Future

Id: 574318

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Aleš Lamr - Spirála

Aleš Lamr
Spirála

Id: 609710

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Karel Pucherna - Vozík

Karel Pucherna
Vozík

Id: 599201

kombinovaná technika/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Pucherna - Krajina

Karel Pucherna
Krajina

Id: 599202

kombinovaná technika/sololit, rozměr 65 x 58 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail