Čas na serveru 03:57:18

Jan  Zrzavý - Maják

Maják

Id: 500616

lept/papír, rozměr ve výřezu 8 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Karel Souček (Bor) - Laboratoř

Karel Souček (Bor)
Laboratoř

Id: 516102

olej/karton, rozměr 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Anderle - Alžběta Habsburská

Alžběta Habsburská

Id: 512706

kombinovaná technika, lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše viditelné drobné ohyby papíru

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Bukovský - Ikarův pád

Ivan Bukovský
Ikarův pád

Id: 517101

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Karel Laštovka - Tváře

Karel Laštovka
Tváře

Id: 515405

olej/plátno, rozměr 90 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

59 000

Detail

Adolf Born - Veselí masožravci

Veselí masožravci

Id: 514404

litografie/papír, č. 17/18, rozměr ve výřezu 41 x 56,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jaroslav Klápště - Vltavské údolí u Suchdola

Jaroslav Klápště
Vltavské údolí u Suchdola

Id: 515403

tempera/karton, rozměr 47 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně štítek z Díla

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Studie portrétu

Oldřich Kulhánek
Studie portrétu

Id: 512701

litografie/papír, rozměr listu 76,5 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Kája Saudek - Haf!

Kája Saudek
Haf!

Id: 514206

kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr 33 x 25,5 cm, značeno a popsáno na ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Úspěšné prase

Oldřich Kulhánek
Úspěšné prase

Id: 512702

litografie/papír, rozměr listu 76 x 55 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 555

Detail