Čas na serveru 08:23:26

František Tavík Šimon - Ležící akt

František Tavík Šimon
Ležící akt

Id: 267501

olej/plátno, rozměr 54 x 100 cm, značeno vlevo dole s datací, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na novodobém rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav  Porš - Pohled do kraje

Gustav Porš
Pohled do kraje

Id: 267301

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustraci,po

Vyvolávací cena:
4 800

62 000

Detail

Příhozy: 51

Vilém  Kreibich - U kovadliny

Vilém Kreibich
U kovadliny

Id: 268802

olej/plátno, rozměr 120 x 105 cm, značeno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, lokální nedostatečnosti v malbě, stav viz foto, velmi poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Slavíček - Červený humr

Jan Slavíček
Červený humr

Id: 266801

olej/překližka, rozměr 45 x 55 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně s datací viz foto, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

9 500

Detail

Adolf Born - Rýmy pro kočku

Rýmy pro kočku

Id: 265016

kombinovaná technika/papír, návrh obálky, rozměr ve výřezu 21,5 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Letní nálada v Orlických horách

František Daněk - Sedláček
Letní nálada v Orlických horách

Id: 264202

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Václav Kiml - Kostelík

Václav Kiml
Kostelík

Id: 264915

olej/karton, rozměr cca 50 x 41 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 58

  Autor neurčen - Muž s orlem

Muž s orlem

Id: 264925

patinovaná bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 50 cm, celková výška s podstavcem 60 cm, figura lehce uvolněna, značeno na bronzovém podstavci, otluky na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Panuška - Zimní nálada

Jaroslav Panuška
Zimní nálada

Id: 266802

olej/lepenka, rozměr 49 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

23 000

Detail

Vladimír Komárek - Kytice

Vladimír Komárek
Kytice

Id: 267902

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Karel Langer - Tatranské hřebeny

Karel Langer
Tatranské hřebeny

Id: 266705

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

7 000

Detail

  Autor neurčen - Noční duchové

Noční duchové

Id: 264911

pastel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Lev Šimák - Odčiňujeme Bílou Horu

Lev Šimák
Odčiňujeme Bílou Horu

Id: 265804

olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, obraz uveden v publikaci viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

7 500

Detail

František Líbal - Ponědrážský rybník

František Líbal
Ponědrážský rybník

Id: 267103

olej/překližka, rozměr 37 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 700

Detail

  Autor neurčen - Stará kovárna

Stará kovárna

Id: 267701

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 51 x 43 cm, nečitelný monogram vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně čištěno, 19. století

Vyvolávací cena:
1 800

2 800

Detail