Čas na serveru 15:20:05

Karel Rybáček - John Lennon

Karel Rybáček
John Lennon

Id: 471709

mozaika, kombinovaná technika, koláž z fotografií známých osobností/plátno fixované na sololitu, rozměr 70 x 70 cm, neznačeno, olištováno

Vyvolávací cena:
7 500

8 000

Detail

Robert Jiran - Čtenářka

Robert Jiran
Čtenářka

Id: 487003

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Rapin - Perlička

Jan Rapin
Perlička

Id: 506101

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, po

Vyvolávací cena:

Detail

Pasta  Oner - God saves we spend

Pasta Oner
God saves we spend

Id: 446604

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491103

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491104

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491105

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491106

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491107

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491108

Vyvolávací cena:

2 700

Detail