Čas na serveru 16:57:40

Jan Benda - Zátiší se džbánem

Jan Benda
Zátiší se džbánem

Id: 319310

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 20,5 x 26 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ferdinand Engelmüller - Duby

Ferdinand Engelmüller
Duby

Id: 323403

olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, obraz značně krakelován, několika místech malba poškozena, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Endre  Nemes - Abstraktní kompozice

Endre Nemes
Abstraktní kompozice

Id: 323501

kombinovaná technika/malba/koláž/lepenka, rozměr listu 35,5 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

František Kupka - Fontána II.

František Kupka
Fontána II.

Id: 318105

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 50,5 x 33 cm, vpravo dole značeno v tisku a autorským razítkem, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Tomáš Polcar - Rezonance 14013

Tomáš Polcar
Rezonance 14013

Id: 324605

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno na zadní straně nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 700

Detail

Jaroslav Grus - Lávka přes potok

Jaroslav Grus
Lávka přes potok

Id: 323102

olej/plátno, rozměr 82 x 99 cm, značeno a datováno vlevo dole 1928, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Tavík Šimon - Muži z Indie

František Tavík Šimon
Muži z Indie

Id: 324602

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 37 x 30 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Vladimír Komárek - Květiny ve váze

Vladimír Komárek
Květiny ve váze

Id: 324101

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40 cm, značeno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Účastníci: 21

  Autor neurčen - Lovci

Lovci

Id: 324402

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail

Jaromír Kunc - Skály u Malé přehrady

Jaromír Kunc
Skály u Malé přehrady

Id: 324201

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail