Čas na serveru 21:50:18

Kamil Lhoták - Stan a bouda

Kamil Lhoták
Stan a bouda

Id: 187628

litografie/papír, rozměr 16,2 x 11,3 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo číslováno 58/75, uvedeno v soupisu díla pod číslem 68, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Robert Hliněnský - Smutek

Robert Hliněnský
Smutek

Id: 193640

olej/sololit, rozměr 35,5 x 27,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Jan Adolf Vítek - Spoutaný

Jan Adolf Vítek
Spoutaný

Id: 192909

patinovaná keramika/mramorový podstavec, celkový výška cca 21,5 cm, signováno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Zdeněk Netopil - Televizní kurz jógy

Zdeněk Netopil
Televizní kurz jógy

Id: 194814

lept/papír, rozměr tisku 49 x 38 cm, signováno, datováno, číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Gross - Strojky

František Gross
Strojky

Id: 193610

litografie/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 41,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

7 000

Detail

  Nesignováno - Kompozice - diagonála

Nesignováno
Kompozice - diagonála

Id: 194802

olej/plátno, rozměr 100 x 71 cm, popsáno, datováno a značeno F. Dvořák na zadní straně, plátno volné, poškozené olištováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Karel Wagner - Podzimní motiv

Karel Wagner
Podzimní motiv

Id: 193111

olej/lepenka, rozměr 33 x 48 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vratislav Nechleba - Rodina

Vratislav Nechleba
Rodina

Id: 196908

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 34 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozená pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Pavel Sukdolák - Okno dokořán

Pavel Sukdolák
Okno dokořán

Id: 193912

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 49 cm, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený původní rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef Ženíšek - Zasněná

Josef Ženíšek
Zasněná

Id: 196913

olej/plátno, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

4 600

Detail

Karel Antropius - Slunce na sněhu

Karel Antropius
Slunce na sněhu

Id: 194404

olej/lepenka, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování

Vyvolávací cena:

Detail

František Emler - Notre Dame

František Emler
Notre Dame

Id: 193202

kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Věra Janoušková - Postava ženy

Věra Janoušková
Postava ženy

Id: 193625

kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Karel Chaba  - Znalkyně umění

Karel Chaba
Znalkyně umění

Id: 197503

malba/papír/lepenka, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, papír lokálně v minulosti pomačkán, pravděpodobně před malbou, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Saudek - Kalendář Medela - 9 ks

Kalendář Medela - 9 ks

Id: 193301

konvolut devíti kusů z limitovaného kalendáře Medela 2007 s vlastnoručním podpisem autora, rozměr každého listu 36,5 x 29,5 cm, vše zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail