Čas na serveru 12:42:40

Václav Chochola - Hommage Á V a W

Václav Chochola
Hommage Á V a W

Id: 199512

reedice fotografie V. Chocholy vydaná firmou Amicus, rozměr listu 22,5 x 15 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Ressel - Město budoucnosti

Milan Ressel
Město budoucnosti

Id: 202215

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 61,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Schadt - Tatry

Karel Schadt
Tatry

Id: 202101

olej/karton, rozměr 32 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámu se štítkem

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

  Autor neurčen - Na poli

Na poli

Id: 202005

olej/plátno/lepenka, rozměr 13 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

Joža Uprka - V kroji

Joža Uprka
V kroji

Id: 199604

litografie/papír, rozměr listu cca 64 x 41,5 cm, značeno v tisku s datací vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

  Neznačeno - Před stavením

Neznačeno
Před stavením

Id: 202304

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr cca 25 x 30 cm, Mánesova škola, doba vzniku kolem 1870, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Václav Soušek - Rozkvetlá mez

Václav Soušek
Rozkvetlá mez

Id: 200309

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 43 x 54 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, zvlněné plátno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Oldřich Vlach - Děti na procházce

Oldřich Vlach
Děti na procházce

Id: 200312

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

Max Švabinský - Portrét

Max Švabinský
Portrét

Id: 182808

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

  Autor neurčen - Kolínský dóm

Kolínský dóm

Id: 198303

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 47 x 34,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, zašpiněná pasparta, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Václav Tikal - Těžký osud

Václav Tikal
Těžký osud

Id: 202238

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko, po

Vyvolávací cena:

Detail

Svatopluk  Souček - Snímání z kříže

Svatopluk Souček
Snímání z kříže

Id: 202233

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 22,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Jiří Mikula - Stadion

Jiří Mikula
Stadion

Id: 202214

olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, neznačeno, na zadní straně autorův štítek, volné v rámu, rám poškozen, po

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s dlouhým závojem

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 200310

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 13,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

21 000

Detail

Oldřich Vlach - Bouře přichází

Oldřich Vlach
Bouře přichází

Id: 200313

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail