Maják
Id: 500616
lept/papír, rozměr ve výřezu 8 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč
Karel Souček (Bor)
Laboratoř
Id: 516102
olej/karton, rozměr 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Alžběta Habsburská
Id: 512706
kombinovaná technika, lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše viditelné drobné ohyby papíru
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Ivan Bukovský
Ikarův pád
Id: 517101
olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
Karel Laštovka
Tváře
Id: 515405
olej/plátno, rozměr 90 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
59 000 Kč
Veselí masožravci
Id: 514404
litografie/papír, č. 17/18, rozměr ve výřezu 41 x 56,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Jaroslav Klápště
Vltavské údolí u Suchdola
Id: 515403
tempera/karton, rozměr 47 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně štítek z Díla
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Studie portrétu
Id: 512701
litografie/papír, rozměr listu 76,5 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Kája Saudek
Haf!
Id: 514206
kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr 33 x 25,5 cm, značeno a popsáno na ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
11 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Úspěšné prase
Id: 512702
litografie/papír, rozměr listu 76 x 55 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 555 Kč