Čas na serveru 16:08:24

  Autor neurčen - Průhled lesem

Průhled lesem

Id: 237307

olej/karton, rozměr 49 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Fantóm

František Tichý
Fantóm

Id: 240415

suchá jehla/papír, rozměr tisku 31 x 23,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Richard Viandier - V lese

Richard Viandier
V lese

Id: 241801

olej/dřevo, rozměr 16 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Milan Knížák - Tuborg

Milan Knížák
Tuborg

Id: 241605

kresba/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Otakar Hůrka - Řeka v údolí

Otakar Hůrka
Řeka v údolí

Id: 237701

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Feikl - Dívčí akt

Stanislav Feikl
Dívčí akt

Id: 240312

olej/plátno, rozměr 68 x 97 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, lehké poškození malby, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 200

7 666

Detail

Max Švabinský - Motýlci

Max Švabinský
Motýlci

Id: 243705

litografie/papír, rozměr tisku cca 19 x 13 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno, volně loženo, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
500

4 200

Detail

Jaroslav Horejc - Kovář

Jaroslav Horejc
Kovář

Id: 240510

patinovaná hmota/dřevěný podstavec, celková výška 34 cm, značeno a datováno ve spodní části, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Park Štěchovice

Josef Jíra
Park Štěchovice

Id: 241601

akvarel/papír, rozměr viditelný 31,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Číla - Albánský bojovník

Otakar Číla
Albánský bojovník

Id: 231105

olej/karton, rozměr 67 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lokálně poškozená a znečištěná malba, na zadní straně autorský štítek, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 241702

lept/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Emil Holárek - Mýtická scéna

Emil Holárek
Mýtická scéna

Id: 241703

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

Josef Velčovský - Bretaň

Josef Velčovský
Bretaň

Id: 241504

akryl/plátno, lepenka, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
3 900

38 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 60

František Tavík Šimon - Nábřeží Zlatníků

František Tavík Šimon
Nábřeží Zlatníků

Id: 242705

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Josef Hubáček - Z okolí Moravské Třebové

Josef Hubáček
Z okolí Moravské Třebové

Id: 235707

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 31,5 cm, neznačeno, lehce zvlněné plátno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

3 400

Detail