Karel Sládek
Řezník II
Id: 602701
akryl/plátno, rozměr 122 x 100 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jaroslav Vlasák
Metafyzické proměny
Id: 600301
kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, strukturální malba, rozměr 89 x 88 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
7 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vladimír Jeniš
Bruslení na Vltavě
Id: 598901
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč
Robert Jiran
Kdo jednou zkusil...
Id: 586403
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
Pasta Oner
You are a Grownup
Id: 574317
serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Robert Jiran
Dívka s vějířem
Id: 586406
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Pasta Oner
Dear Future
Id: 574318
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 800 Kč
Aleš Lamr
Spirála
Id: 609710
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Karel Pucherna
Vozík
Id: 599201
kombinovaná technika/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Karel Pucherna
Krajina
Id: 599202
kombinovaná technika/sololit, rozměr 65 x 58 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč