Čas na serveru 02:25:55

Milan Klimeš - Ticho

Milan Klimeš
Ticho

Id: 258603

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vpravo dole s datací, olištováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Gustav  Porš - Větrné předjaří

Gustav Porš
Větrné předjaří

Id: 253501

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, publikováno ve sbírce S paletou Vysočinou

Vyvolávací cena:
4 800

92 000

Detail

František Jiroudek - Bez názvu

František Jiroudek
Bez názvu

Id: 254728

kresba/papír, rozměr ve výřezu 43 x 57,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, 40. léta, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, po obvodu listu drobné trhlinky viz foto

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Neznačeno - Na cestě

Neznačeno
Na cestě

Id: 250932

malba/plátno, rozměr 65 x 85 cm, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Kamil Lhoták - Na procházce

Kamil Lhoták
Na procházce

Id: 254408

barevná kresba/papír, rozměr viditelný 7 x 4,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Adolf Born - Alegorický vůz

Alegorický vůz

Id: 250713

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 47,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír po okraji lehce zahnědlý, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Rudolf Kundera - V přístavu

Rudolf Kundera
V přístavu

Id: 259702

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František  Max - Pražský hrad

František Max
Pražský hrad

Id: 256602

olej/karton, rozměr 43 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

František Krčmář - Abstraktní kompozice

František Krčmář
Abstraktní kompozice

Id: 255303

malba/plátno/deska, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Kamil Lhoták - Postava muže

Kamil Lhoták
Postava muže

Id: 252005

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

4 100

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Z cirkusu

Miroslava Vrbová - Štefková
Z cirkusu

Id: 255405

olej/karton, rozměr viditelný 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

2 600

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Olbram Zoubek - Sergeji! Drahuno!

Sergeji! Drahuno!

Id: 256503

reliéf/papír, rozměr listu 39 x 26 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 200

6 800

Detail

Robert Jiran - Dvě dívky

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 250702

olej/karton, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František Xaver  Böhm - Opatovický rybník

František Xaver Böhm
Opatovický rybník

Id: 254402

olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Jambor - Zimní krajina

Josef Jambor
Zimní krajina

Id: 258201

olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno vpravo dole, odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail