Čas na serveru 22:52:11

Jan  Bauch - Ženský akt

Jan Bauch
Ženský akt

Id: 493706

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Viktor  Rolín - Před bouřkou

Viktor Rolín
Před bouřkou

Id: 496902

olej/překližka, rozměr 45 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Poesie I

Oldřich Kulhánek
Poesie I

Id: 473511

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Kaván připsáno - Kvetoucí louka

František Kaván připsáno
Kvetoucí louka

Id: 491001

olej/karton, rozměr 38 x 53 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František  Tichý - Novoročenka Antonína Millera

František Tichý
Novoročenka Antonína Millera

Id: 500612

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 195, str. 137

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Dudych - Maringotka

Karel Dudych
Maringotka

Id: 502002

kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Zdeněk Smetana - Špagetka

Zdeněk Smetana
Špagetka

Id: 484004

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef  Svoboda - Jarní pohled na sv. Mikuláše

Josef Svoboda
Jarní pohled na sv. Mikuláše

Id: 500101

olej/plátno, rozměr 80 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Smetana - Štaflík a Špagetka na Divokém Západě

Zdeněk Smetana
Štaflík a Špagetka na Divokém Západě

Id: 484003

Vyvolávací cena:

Detail

Marcel Krasický - Portrét muže

Marcel Krasický
Portrét muže

Id: 500805

olej/překližka, rozměr 27 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0