Čas na serveru 08:31:03

Karl Ludwig Prinz - Karolinina huť - důl Kolumbus

Karl Ludwig Prinz
Karolinina huť - důl Kolumbus

Id: 193103

olej/plátno, rozměr 102 x 132 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku kolem roku 1905, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Balón a letadla

Kamil Lhoták
Balón a letadla

Id: 192102

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 21,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jan Honsa - Rozkvetlý keř před stavením

Jan Honsa
Rozkvetlý keř před stavením

Id: 195105

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Andrej Bělocvětov - Hmyzí královna

Andrej Bělocvětov
Hmyzí královna

Id: 180402

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, dílo uvedeno ve výstavním katalogu "Nadhledy Andreje Bělocvětova"

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Antonín  Augusta - Lesní pěšina

Antonín Augusta
Lesní pěšina

Id: 194402

olej/karton, rozměr 34,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Vladimír  Jandejsek - Deméter a Daidalos

Vladimír Jandejsek
Deméter a Daidalos

Id: 196912

olej/lepenka, rozměr 30 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Vladimír Komárek - Jarní stromy

Vladimír Komárek
Jarní stromy

Id: 194101

olej/karton, rozměr 60 x 90 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

34 000

Detail

František Tavík Šimon - Letní den

František Tavík Šimon
Letní den

Id: 195101

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 34 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Ferdinand Hetteš - Flašinetář

Josef Ferdinand Hetteš
Flašinetář

Id: 193661

kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 30 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz uveden ve Zlaté Praze, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rozměrově nesedící rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František Emler - Odpoledne u Seiny

František Emler
Odpoledne u Seiny

Id: 194801

tempera/olej/sololit, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 192801

tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 31 cm, signováno vlevo dole s datací, na papíře drobné hnědé skvrnky, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 001

Detail

Jan  Zrzavý - Bretaňský přístav - skica II.

Bretaňský přístav - skica II.

Id: 193110

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21,6 x 30,6 cm, signováno, popsáno a datováno autorem ve spodní části viz foto včetně osobního autorova kódu, signováno též v kresbě monogramem vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, provenience z pozůstalosti Ing. Barcala, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková a PhDr. Naděžda Řeháková

Vyvolávací cena:
17 000

66 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Pád No. 1

Oldřich Kulhánek
Pád No. 1

Id: 192704

litografie/papír, rozměr tisku 61 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno uprostřed dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan Kutálek - Opilý čert

Jan Kutálek
Opilý čert

Id: 197112

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 17,5 cm, signováno na spodní části, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Věra Janoušková - Klečící figura

Věra Janoušková
Klečící figura

Id: 193614

kombinovaná technika/koláž/papír, nesignováno, rozměr listu 58 x 41 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail