Rudolf Dzurko
Zlatý bažant
Id: 515401
obraz složený ze skleněných fragmentů, rozměr 45 x 61 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Posvícení
Id: 512704
litografie/papír, rozměr listu 73,5 x 56,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč
Jiří Grus
Poslední tajemství Jana T.
Id: 516504
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno na titulní straně knihy Poslední tajemství Jana T., naps. Jaroslav Velinský, ilustroval Jiří Grus, vyd. Albatros červen 2024, přiložena kniha s věnováním autora
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 49
Oldřich Kulhánek
Faces
Id: 512703
litografie/papír, rozměr listu 66 x 49,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Kúros (Atlet)
Id: 515101
plastika, olovo/cín/zlato, celková výška 60 cm, rozměr podstavce 14 x 14 cm, značeno na podstavci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1983
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 66
Jindra Husáriková
Společnost u vody
Id: 514901
tempera/papír, rozměr ve výřezu 34 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Coca cola
Id: 516503
litografie/papír, rozměr listu 65 x 50 cm, Autorský tisk, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Zdeněk Hajný
Poznání II
Id: 515402
olej/plátno, rozměr 24,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
74 000 Kč
E. A. Poe
Id: 514402
litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 36 x 51,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Josef Svoboda
Mostar
Id: 513706
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
28 000 Kč