Jan Bauch
Ženský akt
Id: 493706
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Viktor Rolín
Před bouřkou
Id: 496902
olej/překližka, rozměr 45 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Poesie I
Id: 473511
lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
František Kaván připsáno
Kvetoucí louka
Id: 491001
olej/karton, rozměr 38 x 53 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
František Tichý
Novoročenka Antonína Millera
Id: 500612
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 195, str. 137
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Karel Dudych
Maringotka
Id: 502002
kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Zdeněk Smetana
Špagetka
Id: 484004
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Josef Svoboda
Jarní pohled na sv. Mikuláše
Id: 500101
olej/plátno, rozměr 80 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zdeněk Smetana
Štaflík a Špagetka na Divokém Západě
Id: 484003
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Marcel Krasický
Portrét muže
Id: 500805
olej/překližka, rozměr 27 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0