Čas na serveru 19:32:48

Karel Hodr - Herisau (Appenzell)

Karel Hodr
Herisau (Appenzell)

Id: 508801

olej/karton, rozměr 16,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně autorský Ověřovací list

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Hodr - Podvečer v Třeboni

Karel Hodr
Podvečer v Třeboni

Id: 508802

olej/karton, rozměr 12,5 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně autorský Ověřovací list

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Gross - Postava ve městě

František Gross
Postava ve městě

Id: 509604

litografie/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Zrzavý - Strom poznání (Krajina rozkoše)

Strom poznání (Krajina rozkoše)

Id: 484813

zlacená ražba/plátno, rozměr ve výřezu 21 x 19 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Miroslava Kocmanová - Zlatý déšť

Miroslava Kocmanová
Zlatý déšť

Id: 483602

olej/plátno, rozměr 76 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Winter Neprakta - Nejúspěšnější pasák

Jiří Winter Neprakta
Nejúspěšnější pasák

Id: 483412

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 28 cm, popsáno ve spodní části, značeno na zadní straně autorským razítkem, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Kamila Ženatá - Křižovatka cest

Kamila Ženatá
Křižovatka cest

Id: 510502

olej/plátno, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 511801

bronzová plastika, rozměr 5 x 3,1 cm, značeno ve spodní části, kat.č. 9966, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Blažek - Nábřeží na Jadranu

Zdeněk Blažek
Nábřeží na Jadranu

Id: 511601

olej/plátno, rozměr 45 x 91 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karl Kaufmann - Fjord

Karl Kaufmann
Fjord

Id: 509107

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno pseudonymem J. Holmstedt vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail