Čas na serveru 13:37:10

Oldřich Vlach - Bouře přichází

Oldřich Vlach
Bouře přichází

Id: 200313

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Bohuslav Reynek - Listopad

Bohuslav Reynek
Listopad

Id: 203405

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr ve výřezu 12,8 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

 Koberec - Rusko - Schirwan

Koberec
Rusko - Schirwan

Id: 198008

rozměr cca 195 x 136 cm, materiál vlna na vlně, doba vzniku po roce 1900, stav velmi dobrý

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Jelínek - Letní den

Josef Jelínek
Letní den

Id: 200307

olej/lepenka, rozměr 49 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Akt II.

Akt II.

Id: 199509

kresba/ruční papír, rozměr listu 30 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Karel Schauer - U řeky

Karel Schauer
U řeky

Id: 200015

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Gustav Macoun - Na cestě

Gustav Macoun
Na cestě

Id: 200501

olej/lepenka, rozměr 39 x 51 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Zdeněk Burian - Návrh ilustrace

Zdeněk Burian
Návrh ilustrace

Id: 202218

kresba tuží/papír, rozměr listu 23 x 15 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno, po

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

 Koberec - Rusko

Koberec
Rusko

Id: 198009

rozměr cca 151 x 105 cm, materiál vlna na bavlně, doba vzniku kolem roku 1930, stav velmi dobrý

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ota Janeček - Ptáček II.

Ptáček II.

Id: 199523

bronzová plastika, výška cca 20 cm, značeno monogramem Janeček na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:

15 487

Detail

Roman Havelka - Kopcovitá krajina

Roman Havelka
Kopcovitá krajina

Id: 199607

olej/lepenka, rozměr viditelný 30 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatky v malbě, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

František Daněk - Sedláček - Koupání

František Daněk - Sedláček
Koupání

Id: 201302

olej/lepenka, rozměr 49 x 63,5 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1915, oděrky na rámu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Roman Franta - Krajina za ohradou

Roman Franta
Krajina za ohradou

Id: 199524

malba/plátno, rozměr 25 x 35 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Gabriel Cornelius von Max - Mýtická scéna

Gabriel Cornelius von Max
Mýtická scéna

Id: 202602

kombinovaná technika/kresba/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kutálek - Líbezník

Jan Kutálek
Líbezník

Id: 191507

pálená hlína, glazováno, výška cca 19 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail