Čas na serveru 04:08:26

Rudolf Dzurko - Zlatý bažant

Rudolf Dzurko
Zlatý bažant

Id: 515401

obraz složený ze skleněných fragmentů, rozměr 45 x 61 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Posvícení

Oldřich Kulhánek
Posvícení

Id: 512704

litografie/papír, rozměr listu 73,5 x 56,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jiří Grus - Poslední tajemství Jana T.

Jiří Grus
Poslední tajemství Jana T.

Id: 516504

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno na titulní straně knihy Poslední tajemství Jana T., naps. Jaroslav Velinský, ilustroval Jiří Grus, vyd. Albatros červen 2024, přiložena kniha s věnováním autora

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 49

Oldřich Kulhánek - Faces

Oldřich Kulhánek
Faces

Id: 512703

litografie/papír, rozměr listu 66 x 49,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Olbram Zoubek - Kúros (Atlet)

Kúros (Atlet)

Id: 515101

plastika, olovo/cín/zlato, celková výška 60 cm, rozměr podstavce 14 x 14 cm, značeno na podstavci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1983

Vyvolávací cena:
30 000

100 000

Detail

Příhozy: 66

Jindra Husáriková - Společnost u vody

Jindra Husáriková
Společnost u vody

Id: 514901

tempera/papír, rozměr ve výřezu 34 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Saudek - Coca cola

Coca cola

Id: 516503

litografie/papír, rozměr listu 65 x 50 cm, Autorský tisk, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Zdeněk Hajný - Poznání II

Zdeněk Hajný
Poznání II

Id: 515402

olej/plátno, rozměr 24,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Adolf Born - E. A. Poe

E. A. Poe

Id: 514402

litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 36 x 51,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Josef  Svoboda - Mostar

Josef Svoboda
Mostar

Id: 513706

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail