Čas na serveru 14:32:23

Stanislav Lolek - Zima

Stanislav Lolek
Zima

Id: 265601

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr viditelný 18,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

14 500

Detail

Andy Warhol - Mona Lisa Four Times

Andy Warhol
Mona Lisa Four Times

Id: 268202

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 29/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Zdeněk Hajný - Z cyklu Poutníci

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci

Id: 266101

malba/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, plátno mírně zvlněné, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Zdeněk Červinka - Gondolier

Zdeněk Červinka
Gondolier

Id: 269601

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, na obraze nedostatečnosti v lakování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan  Zrzavý - Studna v Bretani

Studna v Bretani

Id: 264402

tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

87 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 74

Stanislav Podhrázský - Portrét Věry Novákové

Stanislav Podhrázský
Portrét Věry Novákové

Id: 263702

olej/plátno/překližka, rozměr 29,3 x 27 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původem z pozůstalosti autora, přiložena fotografie s dobrozdáním paní Podhrázské z 13.12.2012

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

August Brömse - Mnich s vínem

August Brömse
Mnich s vínem

Id: 263901

malba/deska, rozměr 18,5 x 7,5 cm, pravděpodobně značeno na zadní straně, na zadní straně pozůstalostní štítek, v obraze původní otvor, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Václav Špála - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 267001

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

50 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 65

Gabriel Cornelius von Max - Dívka s korunkou

Gabriel Cornelius von Max
Dívka s korunkou

Id: 267505

olej/dřevo, rozměr 19 x 14 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Ota Janeček - Borovice

Borovice

Id: 265010

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, dále popsáno na zadní straně viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Rapin - Laurin a Klement

Jan Rapin
Laurin a Klement

Id: 267802

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno ve spodní části, rámováno,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kamil Kubík - New York

Kamil Kubík
New York

Id: 268203

barevná litografie/papír, rozměr tisku 51 x 80,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Chlapec s bůvolem

Neznačeno
Chlapec s bůvolem

Id: 264926

patinovaná bronzová plastika složená ze dvou částí, rozměr cca 15 x 25 cm, drobné oděrky v patině, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

Václav Kreisinger - V parku

Václav Kreisinger
V parku

Id: 265807

olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

Detail

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 264913

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

10 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 49