Čas na serveru 12:38:42

Josef Ullmann - Zimní motiv

Josef Ullmann
Zimní motiv

Id: 240702

olej/karton, rozměr 31 x 34 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Z Chorvatska

Josef Písecký (Liška)
Z Chorvatska

Id: 235605

olej/lepenka, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Albín Brunovský - EVA PRIMA PANDORA

Albín Brunovský
EVA PRIMA PANDORA

Id: 240416

litografie/papír, rozměr tisku 44 x 34 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Jaroslav Zajíc - Dívčí akt

Jaroslav Zajíc
Dívčí akt

Id: 243604

olej/sololit, rozměr 100 x 72 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování, oděrky v malbě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

František Drtikol - Krajina

František Drtikol
Krajina

Id: 236808

olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v obraze krakeláž viz foto

Vyvolávací cena:

12 777

Detail

Alois Kohout - Rybářská loď

Alois Kohout
Rybářská loď

Id: 242709

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 58,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Gustav Macoun - Na Chrudimce

Gustav Macoun
Na Chrudimce

Id: 237308

olej/plátno/karton, rozměr 45 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Karel Souček (Bor) - Mrakodrapy

Karel Souček (Bor)
Mrakodrapy

Id: 239001

olej/sololit, rozměr cca 75 x 79 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Bohumil Mareček - Sestry

Bohumil Mareček
Sestry

Id: 237313

olej/plátno, rozměr oválu cca 128 x 100 cm, značeno a datováno vlevo, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Leopold Stephan - U jezera

Leopold Stephan
U jezera

Id: 239101

olej/plátno, rozměr 53,5 x 76,5 cm, neznačeno, na zadní straně starý štítek s přípisem, lehce poškozený rám, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Vyvolávací cena:
25 000

41 000

Detail

Jaro Procházka - Z Paříže

Jaro Procházka
Z Paříže

Id: 236601

olej/dřevo, rozměr 24,5 x 32,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

André Renoux - Z Paříže

André Renoux
Z Paříže

Id: 242710

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Neznačeno - Postava dívky

Neznačeno
Postava dívky

Id: 241802

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 16 cm, na zadní straně papírový štítek s popisem, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil  Košvanec - Dívka se slunečníkem

Vlastimil Košvanec
Dívka se slunečníkem

Id: 240508

olej/plátno, rozměr 70 x 89 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
9 500

51 000

Detail

Václav Rožánek - Sedící akt

Václav Rožánek
Sedící akt

Id: 240409

kombinovaná technika/papír, rozměr 45 x 33 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně včetně výstavního razítka

Vyvolávací cena:

2 700

Detail