Čas na serveru 17:06:17

Václav Menčík - Zátiší s ovocem

Václav Menčík
Zátiší s ovocem

Id: 323902

barevná kresba/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

František Daněk - Sedláček - Zima v lese

František Daněk - Sedláček
Zima v lese

Id: 324502

olej/karton, rozměr 33 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

3 400

Detail

Josef  Vohrabal - Dvě postavy

Josef Vohrabal
Dvě postavy

Id: 323909

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Pelc - Harlekýn

Antonín Pelc
Harlekýn

Id: 323907

olej/překližka, rozměr 35 x 26 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Tomáše Vlčka Csc.

Vyvolávací cena:
2 800

13 000

Detail

Bedřich  Feigl - Z podhůří

Bedřich Feigl
Z podhůří

Id: 322306

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 38,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír  Jandejsek - Hvězda zaslíbení

Vladimír Jandejsek
Hvězda zaslíbení

Id: 323910

tempera/deska, rozměr 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Benda - Zátiší s rumem a kartami

Jan Benda
Zátiší s rumem a kartami

Id: 319313

olej/lepenka, rozměr 24 x 18 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jan  Bauch - Akt

Jan Bauch
Akt

Id: 323904

kombinovaná technika/kresba/ akvarel/papír, rozměr 43 x 25,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Olbram Zoubek - Marie Josefova bez ratolesti

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 325502

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1996, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Bert Stern - Marylin Monroe - Last siting

Bert Stern
Marylin Monroe - Last siting

Id: 325402

fotografie, rozměr ve výřezu 50 x 46 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně razítko fotografa včetně datace a značeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail