Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech
Id: 492905
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
70 666 Kč
Andrej Bělocvětov
Svícen
Id: 488702
olej/plátno, rozměr 24,5 x 33 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, publikováno v katalogu Ohniska znovuzrození, České umění 1956 - 1963
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč
František Tichý
Commedia dell arte I
Id: 488701
tříbarevná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
Kristian Kodet
Hlava
Id: 484302
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
55 000 Kč
Účastníci: 21
Evita, the Goddess
Id: 483422
kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 999 Kč
Maxim Kopf
Mořské pobřeží
Id: 486902
olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 500 Kč
Pravoslav Kotík
Ženy
Id: 486011
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Vojtěch Čapek
Dynamic Lava
Id: 494702
akryl/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 500 Kč
Bernard Buffet
Chléb a víno (Le Pain et le Vine)
Id: 495602
litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo nahoře v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Eugen Krón
Matka s dítětem
Id: 496403
litografie/papír, rozměr 38 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, pravý dolní roh natržen (viz foto)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč