Čas na serveru 22:13:00

Karel Bořecký - Na slunci

Karel Bořecký
Na slunci

Id: 196301

olej/plátno, rozměr 90 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Oldřich Kulhánek - Faust

Oldřich Kulhánek
Faust

Id: 193624

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 35,5 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

František Cína - Jelínek - Pohled z Českého kopce

František Cína - Jelínek
Pohled z Českého kopce

Id: 197304

olej/karton, rozměr 34,7 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Otakar Hůrka - Podzim

Otakar Hůrka
Podzim

Id: 193606

olej/deska, rozměr 33 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Jasmín

Josef Václav Směšný - Barnet
Jasmín

Id: 197110

olej/karton, rozměr 22 x 82 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Pohled na Trosky

František Cína - Jelínek
Pohled na Trosky

Id: 193605

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 600

Detail

 Nečitelná signatura - Portrét ženy

Nečitelná signatura
Portrét ženy

Id: 194702

olej/plátno, rozměr 46,5 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, popsáno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef Jambor - U lesa

Josef Jambor
U lesa

Id: 191902

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Na řece

Vojtěch Hynek Popelka
Na řece

Id: 197108

olej/plátno, rozměr 58 x 77 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Antonín Hudeček - Rozkvetlé louky

Antonín Hudeček
Rozkvetlé louky

Id: 193904

olej/lepenka, rozměr 33,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

František Tavík Šimon - Rybáři v Concarneau

František Tavík Šimon
Rybáři v Concarneau

Id: 197403

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 39 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 35, uprostřed dole značeno v tisku, značený papír, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lokálně drobně poškozen, pravděpodobně již z výroby, v soupisu A. Nováka uveden pod č. 192. vydáno v nákladu 200 ks

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Ota Bubeníček - Chaloupky u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Chaloupky u Mladé Vožice

Id: 194301

olej/lepenka, rozměr viditelný 24 x 34 cm, vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

4 200

Detail

Kamil Lhoták - Opřená kola

Kamil Lhoták
Opřená kola

Id: 187629

suchá jehla/papír, rozměr tisku 16 x 24,2 cm, nesignováno, číslováno vlevo dole 2/20, na zadní straně pozůstalostní razítko a razítko limitovaného nákladu 20ti kusů, volně loženo nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Anderle - Moje žena (varianta B)

Moje žena (varianta B)

Id: 193001

kombinovaná tisková technika/ruční papír, rozměr listu 78 x 64 cm, rozměr tisku 52 x 51,5 cm, signováno, datováno a číslováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 900

8 700

Detail

Boris Jirků - Skrytá tvář moci

Boris Jirků
Skrytá tvář moci

Id: 194818

malba/sololit, rozměr 41,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail