Čas na serveru 13:14:44

Jaroslava Solovjevová - Pařížské komíny

Jaroslava Solovjevová
Pařížské komíny

Id: 499903

olej/sololit, rozměr 25 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Ota Janeček - Ptáček na píšťalce

Ptáček na píšťalce

Id: 497509

bronzová plastika, rozměr 12,5 x 7 cm, neznačeno, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2018), kat. č. 9813

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jakub Obrovský - Na lovu

Jakub Obrovský
Na lovu

Id: 501101

olej/karton, rozměr 42 x 52 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

11 000

Detail

Patrik Saudek - Hvězdy a pruhy

Patrik Saudek
Hvězdy a pruhy

Id: 494903

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno v ploše, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jakub Obrovský - Dáma v klobouku

Jakub Obrovský
Dáma v klobouku

Id: 501102

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 53 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Bubeníček - Za tání na Pavlově u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Za tání na Pavlově u Mladé Vožice

Id: 500508

olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Zdeněk Burian - Rattler

Zdeněk Burian
Rattler

Id: 501701

tuš/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 12,5 cm, neznačeno, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, kresba oříznuta podle vnějších obrysů, publikováno jako ilustrace v knize Karla Maye Vinnetou I - Indiánské léto, nakl. Toužimský & Moravec - druhé vydání, edice Velké ilustrované romány Karla Maye (r.1943), po

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Kaván připsáno - Zima v polích

František Kaván připsáno
Zima v polích

Id: 500503

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Mysterium času

Mysterium času

Id: 498501

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 27,5 x 21,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ludvík Kohl - Stavení

Ludvík Kohl
Stavení

Id: 437701

tužka/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail