Čas na serveru 13:13:32

Leopold Musil - Slunečnice

Leopold Musil
Slunečnice

Id: 201001

olej/karton, rozměr 49 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Schadt - Pohled do krajiny

Karel Schadt
Pohled do krajiny

Id: 200305

olej/plátno, rozměr 67 x 80 cm, značeno vlevo dole (horší čitelnost), poškozený rám, obraz v minulosti čištěn mimo okolí signatury

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Famíra - Zahrada před zimou

Emanuel Famíra
Zahrada před zimou

Id: 201201

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním, znečištěném stavu, na zadní straně autorův štítek

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Demel - Ležící

Karel Demel
Ležící

Id: 200023

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 65 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 202512

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
1 200

3 600

Detail

Jiří Mrázek - Konvolut dvou kusů

Jiří Mrázek
Konvolut dvou kusů

Id: 202204

kombinovaná technika/papír, rozměr každého listu 41,5 x 29,5 cm, vše značeno a datováno vpravo dole, společně zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Schadt - Pod Špičákem

Karel Schadt
Pod Špičákem

Id: 200103

olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Stanislav Lolek - Liška na lovu

Stanislav Lolek
Liška na lovu

Id: 200005

malba/papír/lepenka, rozměr viditelný 17,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Holub_ - Smíchov

Josef Holub_
Smíchov

Id: 199609

olej/lepenka, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Klár - Alpská krajina

Karel Klár
Alpská krajina

Id: 204007

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

František Líbal - Tatry v zimě

František Líbal
Tatry v zimě

Id: 204501

olej/plátno, rozměr 74 x 93 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Pravoslav Kotík - Abstrakce

Pravoslav Kotík
Abstrakce

Id: 197901

kombinovaná technika/papír, rozměr 23,2 x 29,9 cm, značeno vpravo dole, datováno,volně loženo, nerámováno, papír lehce poškozen

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Josef Krčil - Motiv z venkova

Josef Krčil
Motiv z venkova

Id: 200907

olej/plátno, rozměr 70 x 94 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Antonín  Augusta - Pohled do krajiny

Antonín Augusta
Pohled do krajiny

Id: 204608

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

900

Detail

Ota Janeček - Ptáček I.

Ptáček I.

Id: 199522

bronzová plastika, výška cca 9 cm, značeno monogramem OJ na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:

16 953

Detail