Čas na serveru 21:06:56

Jan Saudek - Cross Eyes

Cross Eyes

Id: 326002

fotografie, rozměr 30,5 x 23,9 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování (Pocta Evě Kmentové)

Zvěstování (Pocta Evě Kmentové)

Id: 326005

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 32 x 23 cm, autorský tisk, značeno ve spodní části, rok vzniku 1992, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Václav Rabas - Zátiší

Václav Rabas
Zátiší

Id: 326402

akvarel/papír, rozměr malby 18 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Robert Jiran - Při úplňku

Robert Jiran
Při úplňku

Id: 327201

olej/plátno, rozměr 40 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Night Mare

Oldřich Kulhánek
Night Mare

Id: 326406

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Salvador Dalí - Double Nike de Samothrace

Salvador Dalí
Double Nike de Samothrace

Id: 326408

stříbrná plastika/mramorový podstavec, celková výška cca 30,5 cm, výška podstavce cca 21 cm, značeno na plintě, dále i s datací na sloupku, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

  Autor neurčen - New York

New York

Id: 326409

akvarel/papír, rozměr listu cca 46 x 35 cm, značeno vpravo dole Grosz s dedikací, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Otto Gutfreund - Kompozice

Otto Gutfreund
Kompozice

Id: 326602

kresba tužkou/papír, rozměr listu 30 x 22 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Kája Saudek - Superhana

Kája Saudek
Superhana

Id: 326801

tisk/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno v tisku v ploše č. 30/100 CII, nerámováno, lehké oděrky po okraji plátna, na zadní straně razítko s popisem

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Miguel Fernando Lopez (MILO) - Houslistka

Miguel Fernando Lopez (MILO)
Houslistka

Id: 325804

bronzová patinovaná plastika/kamenný podstavec, celková výška cca 60 cm, značeno na plastice a na kamenném podstavci včetně číslování, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:

16 500

Detail