Čas na serveru 13:15:07

Marko Čermák - Rychlé šípy ve Stínadlech

Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech

Id: 492905

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 500

70 666

Detail

Andrej Bělocvětov - Svícen

Andrej Bělocvětov
Svícen

Id: 488702

olej/plátno, rozměr 24,5 x 33 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, publikováno v katalogu Ohniska znovuzrození, České umění 1956 - 1963

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Commedia dell arte I

František Tichý
Commedia dell arte I

Id: 488701

tříbarevná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 484302

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

55 000

Detail

Účastníci: 21

Jan Saudek - Evita, the Goddess

Evita, the Goddess

Id: 483422

kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

10 999

Detail

Maxim Kopf - Mořské pobřeží

Maxim Kopf
Mořské pobřeží

Id: 486902

olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Pravoslav Kotík - Ženy

Pravoslav Kotík
Ženy

Id: 486011

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vojtěch Čapek - Dynamic Lava

Vojtěch Čapek
Dynamic Lava

Id: 494702

akryl/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Bernard Buffet - Chléb a víno (Le Pain et le Vine)

Bernard Buffet
Chléb a víno (Le Pain et le Vine)

Id: 495602

litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo nahoře v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Eugen Krón - Matka s dítětem

Eugen Krón
Matka s dítětem

Id: 496403

litografie/papír, rozměr 38 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, pravý dolní roh natržen (viz foto)

Vyvolávací cena:

3 600

Detail