Čas na serveru 14:56:37

Olbram Zoubek - Jaro

Jaro

Id: 610501

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Adolf Born - Akrobacie

Akrobacie

Id: 603006

kombinovaná technika, 3 x ultrafán, filmová fáze včetně autorského pozadí, rozměr ve výřezu 17 x 23 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jan Saudek - Závora

Závora

Id: 604401

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
25 000

80 000

Detail

Adolf Born - Mach a Šebestová

Mach a Šebestová

Id: 603005

kombinovaná technika, ultrafán, filmová fáze včetně autorského pozadí, rozměr ve výřezu 23 x 29 cm, značeno vpravo dole tuší, paspartováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Vladimír Komárek - Člověk a anděl

Vladimír Komárek
Člověk a anděl

Id: 603801

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 500

43 000

Detail

Účastníci: 18

Vladimír Vašíček - Poblíž středu

Vladimír Vašíček
Poblíž středu

Id: 597701

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

40 000

Detail

Kristian Kodet - Schůzka

Kristian Kodet
Schůzka

Id: 604101

olej/plátno, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Adolf Born - Konec představení

Konec představení

Id: 604303

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

René Roubíček - Kristalino

René Roubíček
Kristalino

Id: 604001

váza, skleněná plastika, broušený křišťál, rozměr 40 x 33 x 34 cm, značeno a číslováno ve spodní části, limitovaná edice 50 ks, přiložen Certifikát pravosti Moser a.s., plastika umístěna v původním boxu

Vyvolávací cena:
15 000

33 000

Detail

František Jiroudek - Pohled do krajiny (oboustranný obraz)

František Jiroudek
Pohled do krajiny (oboustranný obraz)

Id: 600410

olej/plátno, viditelný rozměr 59 x 69 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, na zadní straně s největší pravděpodobností dílo Josefa Jíry, osobního přítele autora (viz foto zadní strany)

Vyvolávací cena:
12 000

15 000

Detail