Čas na serveru 16:00:03

Václav Radimský - Slepé rameno

Václav Radimský
Slepé rameno

Id: 500506

olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
30 000

39 000

Detail

Jan  Zrzavý - Návrh plakátu na vlastní výstavu

Návrh plakátu na vlastní výstavu

Id: 490902

tuš/papír, rozměr ve výřezu 8 x 4,7 cm (drobná kresba), značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František Kaván - Osamělé stromky

František Kaván
Osamělé stromky

Id: 500507

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Adolf Born - Kočičí virtuos

Kočičí virtuos

Id: 508402

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Otakar Číla - Pytlák

Otakar Číla
Pytlák

Id: 500505

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Bedřich  Feigl - U vody

Bedřich Feigl
U vody

Id: 437703

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na několika místech zvlněný papír, vpravo nahoře přeložený

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otakar Číla - Mladý lovec

Otakar Číla
Mladý lovec

Id: 497202

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

10 000

Detail

Jiří Winter Neprakta - Ryby

Jiří Winter Neprakta
Ryby

Id: 483417

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 37 x 27 cm, neznačeno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil Rada - Benátky

Vlastimil Rada
Benátky

Id: 499305

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 36 x 42 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, rámováno, poškozený rám, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jiří Anderle - Capriccio

Capriccio

Id: 500605

lept/papír, kolorovaná verze 1/1, rozměr 64 x 45 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
8 000

9 000

Detail