Jaro
Id: 610501
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
17 500 Kč
Akrobacie
Id: 603006
kombinovaná technika, 3 x ultrafán, filmová fáze včetně autorského pozadí, rozměr ve výřezu 17 x 23 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Závora
Id: 604401
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
80 000 Kč
Mach a Šebestová
Id: 603005
kombinovaná technika, ultrafán, filmová fáze včetně autorského pozadí, rozměr ve výřezu 23 x 29 cm, značeno vpravo dole tuší, paspartováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč
Vladimír Komárek
Člověk a anděl
Id: 603801
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
43 000 Kč
Účastníci: 18
Vladimír Vašíček
Poblíž středu
Id: 597701
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
40 000 Kč
Kristian Kodet
Schůzka
Id: 604101
olej/plátno, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 500 Kč
Konec představení
Id: 604303
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
15 500 Kč
René Roubíček
Kristalino
Id: 604001
váza, skleněná plastika, broušený křišťál, rozměr 40 x 33 x 34 cm, značeno a číslováno ve spodní části, limitovaná edice 50 ks, přiložen Certifikát pravosti Moser a.s., plastika umístěna v původním boxu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
33 000 Kč
František Jiroudek
Pohled do krajiny (oboustranný obraz)
Id: 600410
olej/plátno, viditelný rozměr 59 x 69 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, na zadní straně s největší pravděpodobností dílo Josefa Jíry, osobního přítele autora (viz foto zadní strany)
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
15 000 Kč