Čas na serveru 13:38:09

Jaroslav Vlasák - Kvantová rezonance

Jaroslav Vlasák
Kvantová rezonance

Id: 495902

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ota Janeček - Západ slunce

Západ slunce

Id: 499403

barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 51 x 36 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Saudek - Jewellery made by Mr. Bořek Šípek

Jewellery made by Mr. Bořek Šípek

Id: 499604

fotografie, rozměr 25,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, datováno a popsáno na levé straně, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Jiran - Akt

Robert Jiran
Akt

Id: 487004

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491109

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491110

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491111

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491112

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491113

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491114

Vyvolávací cena:

2 700

Detail