Jaroslav Vlasák
Kvantová rezonance
Id: 495902
kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
7 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Západ slunce
Id: 499403
barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 51 x 36 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jewellery made by Mr. Bořek Šípek
Id: 499604
fotografie, rozměr 25,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, datováno a popsáno na levé straně, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Robert Jiran
Akt
Id: 487004
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 491109
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 491110
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 491111
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 491112
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 491113
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 491114
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč