Čas na serveru 03:21:54

František Turek
Josef Kemr

Id: 1592

Josef Kemr

  •  / Josef Kemr / František  Turek

tempera/papír, rozměr 32 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 59, věnování, zaskleno, rámováno, původní stav, získáno z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 3080x

Vyvolávací cena:

3.12.2014, 21:05:00

3.12.2014 21:02 4 500 Kč