Čas na serveru 03:44:22

Abstraktní kompozice

Id: 209912

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice /   Autor neurčen

malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole Považan, nerámováno

zobrazeno: 299x

Vyvolávací cena:

2 900