Čas na serveru 05:59:11

Abstraktní kompozice

Id: 209912

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice /   Autor neurčen

malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole Považan, nerámováno

zobrazeno: 915x

Vyvolávací cena:

2 900