Čas na serveru 03:43:57

Max Švabinský
Vzpomínka na starý Řím

Id: 141509

Vzpomínka na starý Řím

  •  / Vzpomínka na starý Řím / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o přílohu 6. čísla časopisu Umění VII. z roku 1934

zobrazeno: 1376x

Vyvolávací cena:

1 400