Čas na serveru 22:29:45

Alpská krajina

Id: 331001

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 57 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz poškozen na několika místech, značně poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1426x

Vyvolávací cena:
1 800

3 800

2021,11-1,15,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu