Čas na serveru 17:00:14

Alpská krajina

Id: 331001

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 57 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz poškozen na několika místech, značně poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 3628x

Vyvolávací cena:
1 800

15 000

Příhozy: 48