Čas na serveru 23:36:31

Beduín

Id: 225514

Beduín

  •  / Beduín /   Autor neurčen
  •  / Beduín /   Autor neurčen
  •  / Beduín /   Autor neurčen

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 63 x 47 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce znečištěná malba

zobrazeno: 826x

Vyvolávací cena:
1 200