Čas na serveru 08:46:15

Boka Kotorská

Id: 139912

Boka Kotorská

  •  / Boka Kotorská /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 23,5 x 50,5 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, rámováno, lokálně znečištěno

zobrazeno: 961x

Vyvolávací cena:
800

2 900