Čas na serveru 06:23:18

Boxer

Id: 78520

Boxer

  •  / Boxer /   Autor neurčen
  •  / Boxer /   Autor neurčen
  •  / Boxer /   Autor neurčen

kompozitní kov, celková výška 40 cm, značeno na podstavci, v minulosti opravováno, lokálně poškozeno

zobrazeno: 658x

Vyvolávací cena:

1 800