Čas na serveru 14:10:31

Bystřina

Id: 178506

Bystřina

  •  / Bystřina /   Autor neurčen
  •  / Bystřina /   Autor neurčen
  •  / Bystřina /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1259x

Vyvolávací cena:

3 900