Čas na serveru 08:52:33

Dáma s paraplíčkem

Id: 145307

Dáma s paraplíčkem

  •  / Dáma s paraplíčkem /   Autor neurčen

olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 12 cm, signováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám

zobrazeno: 7491x

Vyvolávací cena:
900

12 900

Příhozy: 59