Čas na serveru 23:59:26

Děti u vody

Id: 135102

Děti u vody

  •  / Děti u vody /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, signováno vlevo dole Montezin, poškozený rám, obraz v minulosti protržen a restaurován

zobrazeno: 4140x

Vyvolávací cena:
10 000

42 000