Čas na serveru 10:45:58

Dívka s holubičkou

Id: 189901

Dívka s holubičkou

  •  / Dívka s holubičkou /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole Waldmüller F. viz foto, v minulosti rentoilováno, restaurováno, v malbě drobná poškození, lehce poškozené dekorativní adjustování

zobrazeno: 2008x

Vyvolávací cena:
15 000

50 000