Čas na serveru 23:04:55

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Dívka se slunečnicí

Id: 267705

Dívka se slunečnicí

  •  / Dívka se slunečnicí /   Autor neurčen

olej/plátno/podloženo dřevěnou deskou, rozměr viditelný 84 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1066x

Vyvolávací cena:
500

500

2020,11-1,09,22,16,00
( 9.11.2020, 22:16:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.