Čas na serveru 00:39:50

Dívka se zrcadlem

Id: 128309

Dívka se zrcadlem

  •  / Dívka se zrcadlem /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 71 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 19, kvalitní expresionismus, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1687x

Vyvolávací cena:

14 000