Čas na serveru 22:45:52

Dívky u řeky

Id: 204233

Dívky u řeky

  •  / Dívky u řeky /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 29,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, stav viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 1483x

Vyvolávací cena:

2 700