Čas na serveru 07:33:15

Dívky v kavárně

Id: 205709

Dívky v kavárně

  •  / Dívky v kavárně /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 1373x

Vyvolávací cena:
3 200

16 500