Čas na serveru 11:16:33

Dvůr na Poříčí

Id: 322403

Dvůr na Poříčí

  •  / Dvůr na Poříčí /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 24,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1281x

Vyvolávací cena:

3 600