Čas na serveru 08:42:34

Dvůr na Poříčí

Id: 322403

Dvůr na Poříčí

  •  / Dvůr na Poříčí /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 24,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1094x

Vyvolávací cena:

3 600