Čas na serveru 08:41:15

Hájovna

Id: 131509

Hájovna

  •  / Hájovna /   Autor neurčen
  •  / Hájovna /   Autor neurčen
  •  / Hájovna /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 25 cm, signováno monogramem R. Alt vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 369x

Vyvolávací cena:

21.5.2018, 20:03:00

21.5.2018 19:50 3 500 Kč