Čas na serveru 17:06:54

Hlava Budhy

Id: 308835

Hlava Budhy

  •  / Hlava Budhy /   Autor neurčen

malba/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba v ploše lokálně otřená, nerámováno

zobrazeno: 1157x

Vyvolávací cena:

2 300