Čas na serveru 05:06:20

Philippe Louis Parizeau
Hlavy

Id: 107802

Hlavy

  •  / Hlavy / Philippe Louis Parizeau

kresba/papír, rozměr ve výřezu 23 x 29,5 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1786, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 899x

Vyvolávací cena:

6 823