Čas na serveru 08:30:52

Housle

Id: 47209

Housle

  •  / Housle /   Autor neurčen
  •  / Housle /   Autor neurčen
  •  / Housle /   Autor neurčen

kombinovaná technika/papír, rozměr 77 x 51 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 723x

Vyvolávací cena:
800