Čas na serveru 23:45:47

Indiáni

Id: 185036

Indiáni

  •  / Indiáni /   Autor neurčen
  •  / Indiáni /   Autor neurčen
  •  / Indiáni /   Autor neurčen

kombinovaná technika/koláž/plátno, celkový rozměr objektu 101,5 x 76 cm, signováno a datováno vpravo dole, pospáno na zadní straně

zobrazeno: 226x

Vyvolávací cena:

14.5.2019, 22:20:00

12.5.2019 8:14 3 500 Kč