Čas na serveru 09:52:36

Jezdec

Id: 237304

Jezdec

  •  / Jezdec /   Autor neurčen
  •  / Jezdec /   Autor neurčen
  •  / Jezdec /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr cca 43 x 65 cm, značeno V. Kopecký vpravo dole, lehce poškozený rám,po

zobrazeno: 998x

Vyvolávací cena:

7 800